JARED COSMETIC - přírodní kosmetika bez kompromisů 

Kosmetickou značku JARED cosmetic jsme založili v roce 2016 s jasnou vizí české přírodní kosmetiky s vytříbenou kvalitou. Založením vlastní rodinné firmy jsme navázali na předešlé, více než 20 leté, zkušenosti v kosmetickém a farmaceutickém odvětví. Ve vývoji kosmetiky jsme tedy nebyli žádnými nováčky. Chtěli jsme však vyrábět pouze takové produkty, které bychom sami denně používali, proto nebylo jiné možnosti, než vlastní společnost založit a svoji vizi realizovat.

Do současnosti jsme se zaměřovali především na vývoj a výrobou luxusní přírodní kosmetiky pro centra estetické medicíny a plastické chirurgie. Po nějaké době jsme se však rozhodli vyjít s vlastní přírodní, kvalitativně nekompromisní, kosmetickou značkou JARED cosmetic. Ve všech produktech používáme nejmodernější patentované formulace, které jsou velmi žádané také zahraniční klientelou.

Z čeho kosmetiku JARED vyrábíme?

Už samotný název vystihuje naší filozofii - Jared v překladu znamená ,,vládnoucí všem". Vyvíjíme a vyrábíme naše výrobky s důrazem na kvalitu, nikoliv na objem. Vyžadujeme nekompromisní kvalitu. Chceme, aby naši zákazníci nemuseli přemýšlet nad složením výrobku a dlouze studovat jednotlivé složky. Náš zákazník nemusí přemýšlet nad složením, přemýšlí jen nad tím, na co chce výrobek použít. Stále vyvíjíme nové a unikátní receptury, které testujeme nejdříve sami na sobě, a proto svým produktům naprosto věříme. 

Síla přírody v každé složce

Čistě přírodní ingredience pečlivě vybíráme, naše produkty neobsahují silikony, barviva ani parabeny. Používáme výhradně indické silice koupené přímo od pěstitelů. Jednotlivé složky jsou v produktech obsaženy tak, aby vzájemně posilovaly výsledek celkové péče. 

Aromaterapeutické účinky kosmetiky

Žádný náš produkt neobsahuje parfémy, přesto všechny příjemně voní a navodí vám pocit psychické pohody. Je to přírodní silou éterických olejů, které mají aromaterapeutické účinky, navíc jsou samozřejmě v BIO kvalitě.

Produkty vyvíjíme s péčí a odrážíme v nich přirozené biorytmy lidského těla. Chceme, aby každá vaše chvíle s JARED cosmetic byla jedinečným rituálem péče o vlastní tělo. 

Hygienické obaly 

Pro vlastní řadu kosmetiky jsme zvolili hygienické obaly, které zamezí jakémukoliv znehodnocení kosmetiky nebo zanesení bakterií z rukou. Pleťovou kosmetika plníme do skleněných lahviček s pumpičkou, která navíc usnadňuje aplikaci.


 ✓ Pouze přírodní látky

✓ Bez parfému a parabenů

✓ Dermatologicky schváleno

✓ Vegan 

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení