JARED - přírodní kosmetika bez kompromisů

Kosmetickou značku JARED cosmetic jsme založili v roce 2016 s jasnou vizí české přírodní kosmetiky s vytříbenou kvalitou. Založením vlastní rodinné firmy jsme navázali na předešlé, více než 25 leté, zkušenosti v kosmetickém a farmaceutickém odvětví. Ve vývoji kosmetiky jsme tedy nebyli žádnými nováčky. 

V současné době se zaměřujeme na vývoj a výrobou luxusní přírodní kosmetiky pro centra estetické medicíny, plastické chirurgie a privátní značky.

Některé námi vyvinuté a vyrobené produkty získaly ocenění na mezinárodních kosmetických výstavách i doporučení od lékařů dermatologie.

V čem jsme špičky ve svém oboru:

pleťová kosmetika : anti age, hydratace, bělící produkty, pleťové masky, růstová séra na řasy, obočí a vlasy, vlasové vody, odličovací přípravky, krémy na ruce a nohy, tělová másla, mléka a krémy, krémy na zpevnění, celulitidu, kosmetika na akné, problémy s rosaceou,   intimní gely, intimní mycí gely, olejové mycí přípravky, vlasové masky, tělové i obličejové peelingy, olejová séra, séra na ošetření nehtů  a nehtové pokožky apod.

Z čeho kosmetiku  vyrábíme?

Už samotný název vystihuje naší filozofii - Jared v překladu znamená ,,vládnoucí všem". Vyvíjíme a vyrábíme naše výrobky s důrazem na kvalitu, nikoliv na objem. Vyžadujeme nekompromisní kvalitu. Chceme, aby naši zákazníci nemuseli přemýšlet nad složením výrobku a dlouze studovat jednotlivé složky. Náš zákazník nemusí přemýšlet nad složením, přemýšlí jen nad tím, na co chce výrobek použít. Stále vyvíjíme nové a unikátní receptury, které testujeme nejdříve sami na sobě, a proto svým produktům naprosto věříme. 

Síla přírody v každé složce

Čistě přírodní ingredience pečlivě vybíráme, naše produkty neobsahují silikony, barviva ani jiné nežádoucí složky. Používáme výhradně indické silice koupené přímo od pěstitelů. Jednotlivé složky jsou v produktech obsaženy tak, aby vzájemně posilovaly výsledek celkové péče. 

Aromaterapeutické účinky kosmetiky

Žádný náš produkt neobsahuje parfémy, přesto všechny příjemně voní a navodí vám pocit psychické pohody. Je to přírodní silou éterických olejů, které mají aromaterapeutické účinky, navíc jsou samozřejmě v BIO kvalitě.

Produkty vyvíjíme s péčí a odrážíme v nich přirozené biorytmy lidského těla. Chceme, aby každá vaše chvíle s našimi výrobky byla jedinečným rituálem péče o vlastní tělo. 

 


 ✓ Pouze přírodní látky

✓ Bez parfému a parabenů

✓ Dermatologicky schváleno

✓ Vegan