JARED COSMETIC - přírodní kosmetika bez kompromisů 

Kosmetickou značku JARED cosmetic jsme založili v roce 2016 s jasnou vizí české přírodní kosmetiky s vytříbenou kvalitou. Založením vlastní rodinné firmy jsme navázali na předešlé, více než 20 leté, zkušenosti v kosmetickém a farmaceutickém odvětví. Ve vývoji kosmetiky jsme tedy nebyli žádnými nováčky. Chtěli jsme však vyrábět pouze takové produkty, které bychom sami denně používali, proto nebylo jiné možnosti, než vlastní společnost založit a svoji vizi realizovat.

Do současnosti jsme se zaměřovali především na vývoj a výrobou luxusní přírodní kosmetiky pro centra estetické medicíny a plastické chirurgie. Po nějaké době jsme se však rozhodli vyjít s vlastní přírodní, kvalitativně nekompromisní, kosmetickou značkou JARED cosmetic. Ve všech produktech používáme nejmodernější patentované formulace, které jsou velmi žádané také zahraniční klientelou.

Z čeho kosmetiku JARED vyrábíme?

Už samotný název vystihuje naší filozofii - Jared v překladu znamená ,,vládnoucí všem". Vyvíjíme a vyrábíme naše výrobky s důrazem na kvalitu, nikoliv na objem. Vyžadujeme nekompromisní kvalitu. Chceme, aby naši zákazníci nemuseli přemýšlet nad složením výrobku a dlouze studovat jednotlivé složky. Náš zákazník nemusí přemýšlet nad složením, přemýšlí jen nad tím, na co chce výrobek použít. Stále vyvíjíme nové a unikátní receptury, které testujeme nejdříve sami na sobě, a proto svým produktům naprosto věříme. 

Síla přírody v každé složce

Čistě přírodní ingredience pečlivě vybíráme, naše produkty neobsahují silikony, barviva ani parabeny. Používáme výhradně indické silice koupené přímo od pěstitelů. Jednotlivé složky jsou v produktech obsaženy tak, aby vzájemně posilovaly výsledek celkové péče. 

Aromaterapeutické účinky kosmetiky

Žádný náš produkt neobsahuje parfémy, přesto všechny příjemně voní a navodí vám pocit psychické pohody. Je to přírodní silou éterických olejů, které mají aromaterapeutické účinky, navíc jsou samozřejmě v BIO kvalitě.

Produkty vyvíjíme s péčí a odrážíme v nich přirozené biorytmy lidského těla. Chceme, aby každá vaše chvíle s JARED cosmetic byla jedinečným rituálem péče o vlastní tělo. 

Hygienické obaly 

Pro vlastní řadu kosmetiky jsme zvolili hygienické obaly, které zamezí jakémukoliv znehodnocení kosmetiky nebo zanesení bakterií z rukou. Pleťovou kosmetika plníme do skleněných lahviček s pumpičkou, která navíc usnadňuje aplikaci.


 ✓ Pouze přírodní látky

✓ Bez parfému a parabenů

✓ Dermatologicky schváleno

✓ Vegan