Poptáváte výrobu kosmetiky pro vlastní značku?

Vývoj a výroba vlastního unikátního produktu je vždy finančně nákladnou záležitostí, proto se na naši společnost obracejí zákazníci, kteří mají zájem o výrobu a vývoj unikátních, na trhu jedinečných, kvalitních kosmetických produktů.

Níže najdete několik základních informací o nás, které vám kdykoliv rádi doplníme. 

Nezabýváme se výrobou šampónů, opalovacích prostředků, zubních past, dekorativní kosmetiky, levné nefunkční kosmetiky

Zabýváme se výrobou přírodní funkční tělové kosmetiky ( séra, krémy) za použití nejnovějších patentovaných formulací a nejkvalitnějších složek a olejů.

Společnost Jared Cosmetic, s.r.o byla založena v roce 2016. Její vznik navázal na předešlé více jak 20 leté zkušenosti hlavního technologa v kosmetickém a farmaceutickém průmyslu

Velký důraz klademe především na nekompromisní kvalitu výrobků. Specializujeme se na použití nejmodernějších patentovaných formulací a surovin pocházejících především z těchto zemí: Česká Republika, Francie, Německo, Japonsko, Indie, Korea a zemí Jižní Ameriky. 

Kvalitní surovina, vypěstovaná v ekologickém zemědělství, má mnohem větší přínos nejen pro naši pleť, ale také okolí a přírodu. Proč na sebe tedy nanášet chemické deriváty, přírodní cestou neodbouratelné silikony, barvy a alergie způsobující syntetické parfemace? Nekvalitní kosmetika zatěžuje nejen pleť a organismus těla, ale také životní prostředí. Proto je náš vývoj soustředěn pouze na přírodní kosmetiku obsahující nejnovější patentované složky a formulace předních světových výrobců surovin. Suroviny nakupujeme přímo od pěstitelů (silice, éterické oleje) a vývojových laboratoří (patentované složky). Tím můžeme zaručit vysoce kvalitní suroviny pro naše i vaše výrobky.

Filozofie JARED

  1. Nepoužíváme minerální oleje, PEG, parabeny, barvy, syntetické parfémy.
  2. Vždy víme maximum o původu jednotlivých ingrediencí.
  3. Každý nový produkt testujeme nejdříve na sobě a nejbližším okolí.
  4. Výrobky jsou dermatologicky schválené u akreditované společnosti.
  5. Samozřejmě netestujeme na zvířatech (ani nelze, je to zakázané).
  6. Řídíme se nařízením vlády ČR a legislativy EU.

Jak probíhá vývoj a výroba kosmetiky? 

Veškerý vývoj a výroba probíhá v prostorách naší firmy. Výrobu ani vývoj nezadáváme třetím stranám - jsme tedy opravdu výrobní firmou, nikoliv distribuční, jak tomu v mnoha případech bývá. 

Svým zákazníkům nabízíme kompletní výrobní cyklus od prvotní konzultace, přes vývoj receptury, finální výrobu včetně plnění a etiketování, až po zajištění veškeré legislativy. Produkt vám vytvoříme na klíč - dle vašich požadavků a představ. 

Kdo jsou naši klienti?

V poslední době spolupracujeme především s centry estetické medicíny a plastické chirurgie působících především na území Francie a Německa. Další produkty vyrábíme pro několik kosmetických značek v České republice a na Slovensku.


Minimální realizovatelná zakázka již od 2.000 ks

 


#FORM[code=contact]