Poptáváte výrobu kosmetiky pro vlastní značku?

Vývoj a výroba vlastního unikátního produktu je vždy finančně nákladnou záležitostí, proto se na naši společnost obracejí zákazníci, kteří mají zájem o výrobu a vývoj unikátních, na trhu jedinečných, kvalitních kosmetických produktů.

Níže najdete několik základních informací o nás, které Vám kdykoliv rádi doplníme. 

Zabýváme se výrobou přírodní funkční pleťové kosmetiky ( séra, krémy) za použití nejnovějších patentovaných formulací a nejkvalitnějších složek a olejů.

Společnost Jared Cosmetic, s.r.o byla založena v roce 2016. Její vznik navázal na předešlé více jak 25 leté zkušenosti hlavního technologa v kosmetickém a farmaceutickém průmyslu

Velký důraz klademe především na nekompromisní kvalitu výrobků. Specializujeme se na použití nejmodernějších patentovaných formulací a surovin pocházejících především z těchto zemí: Česká Republika, Francie, Německo, Japonsko, Indie, Korea a zemí Jižní Ameriky. 

Kvalitní surovina, vypěstovaná v ekologickém zemědělství, má mnohem větší přínos nejen pro naši pleť, ale také okolí a přírodu. Proč na sebe tedy nanášet chemické deriváty, přírodní cestou neodbouratelné silikony, barvy a alergie způsobující syntetické parfemace? Nekvalitní kosmetika zatěžuje nejen pleť a organismus těla, ale také životní prostředí. Proto je náš vývoj soustředěn pouze na přírodní kosmetiku obsahující nejnovější patentované složky a formulace předních světových výrobců surovin. Suroviny nakupujeme přímo od pěstitelů (silice, éterické oleje) a vývojových laboratoří (patentované složky). Tím můžeme zaručit vysoce kvalitní suroviny pro naše i vaše výrobky.

Filozofie JARED

  1. Nepoužíváme minerální oleje, PEG, parabeny, barvy, syntetické parfémy.
  2. Používáme patentované složky z Francie a Švýcarska a to vždy v maximální míře a účinnosti
  3. Používáme pouze certifikované suroviny.
  4. Každý nový produkt obsahuje minimálně jednu unikátní patentovanou složku, nebo jejich kombinace, aby byl každý produkt na trhu unikátní.
  5. Výrobky jsou dermatologicky schválené u akreditované společnosti.
  6. Samozřejmě netestujeme na zvířatech (ani nelze, je to již přes 10 let zakázané).
  7. Řídíme se nařízením vlády ČR a legislativy EU.

Jak probíhá vývoj a výroba kosmetiky? 

Veškerý vývoj a výroba probíhá v prostorách naší firmy. Výrobu ani vývoj nezadáváme třetím stranám - jsme tedy opravdu výrobní firmou, nikoliv distribuční, jak tomu v mnoha případech bývá. 

Svým zákazníkům nabízíme kompletní výrobní cyklus od prvotní konzultace, přes vývoj receptury, finální výrobu včetně plnění a etiketování, až po zajištění veškeré legislativy. Produkt vám vytvoříme na klíč - dle vašich požadavků a představ. 

Kdo jsou naši klienti?

V poslední době spolupracujeme především s centry estetické medicíny a plastické chirurgie působících především na území Francie a Německa. Další produkty vyrábíme pro několik kosmetických značek v České republice a na Slovensku.


Minimální realizovatelná zakázka již od 1.000 ks

 


#FORM[code=contact]